Apkures sistēmas, siltummezglu un katlu mājas montāža

Mūsu komanda spēj realizēt daudzveidīgus, mūsdienu apkures sistēmu montāžas darbus.
Mūsu speciālisti pateicoties lielai pieredzei šajā jomā, palīdz klientam atrast optimālāko, savai mājai, apkures variantu, ņemot vērā esošo situāciju, un klienta finansiālās iespējas.
Piedāvājam visu veidu granulu, cietā kurināmā, elektrisko, gāzes katlu ka arī gaiss-ūdens siltumsūkņu montāžas darbus, kā privātmājās, tā arī dažādos atpūtas un izklaides objektos, birojos un ražotņu telpās.
Objektos ar nelielu apkures platību, dzīvokļos bez centrālās apkures, piedāvājām gaiss-gaiss siltumsūkņu apkures risinājumu.
Mūsu uzņēmums, kā oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvā plāšu centrālās apkures katlu spektru no lielākā ražotāja Polijā „Defro”.
Piedāvājām arī cita ražotāja katlus, Rudesta, Protherm.
Mēs palīdzēsim piemeklēt Jums atbilstošāko apkures sistēmu ar augstu efektivitāti, Jūsu komfortam piemērotu automātiku risinājumu. Nodrošināsim Jums garantijas, pēc garantijas, un profilaktisku apkalpošanu augstā līmenī.

Svarīga informācija par katla mājas izbūvi !

SIA „Power Therm” piedāvā saviem klientiem pārbaudītus granulu katlu mājas izbūves risinājumus izmantojot gatavus sūkņu grupas no Poļu ražotāja Womix.

Womix_Sūkņu_Grupas_2gb_2Womix_Sūkņu_Grupas_4gbWomix_Mix_Box_3_KonturiemWomix_Mix_Box_2_ar_Viadrus_katluWomix_Sūkņu_Grupas_ar_Hidraulisko_AtdalītājuWomix_Sūkņu_Grupas_ar_Hidraulisko_Atdalītāju_HorizontāloWomix_Sūkņu_Grupas_2gb_ar_HERZ_katluWomix_Sūkņu_Grupas_2gb_3

Kāpēc tas ir svarīgi un ir vērts izmantot šos sūkņu grupas ?

No mūsu pieredzes mēs varam pateikt, ka lielāka granulu katlu nepareizas darbības vai kļūmes iemeslu daļa saistīta ar nepareizo granulu katla saslēgšanu ar apkures sistēmu, ka arī ar nepareizo katla automātikas pieslēgšanu un katla darbības parametru ievešanu.

Daudzi gan mūsu, gan citu katlu tirgotāju klienti nepievērš šīm jautājumam vajadzīgo uzmanību. Parasti granulu katla pircējiem galvenais arguments izvēlējāties katla montētāju ir katla montāžas darbu un materiālu izmaksas. Bieži katlu montētāji, santehniķi lai panākt klientam pieņemamu cenu vienkāršo katla pieslēgumu, neliek kādus sistēmas aizsardzības elementus, apvieno apkures lokus lai iztikt ar vienu sūkņi situācijā kur jābūt diviem sūkņiem, uzstāda vārstu nepareiza vietā vai neuzstāda vārsta elektropiedziņu, samazina cauruļvadu diametrus un tml.

Nākama kļūda ir nekvalificēta katla automātiķa uzaicinājums, kurš veiks automātikas komutāciju, katla darbības parametru ievešanu un katla darbības regulēšanu.

Mēs bieži sastapāmies ar to, ka nepieciešams pilnīgi pārtaisīt katla automātikas saslēgšanu, dēļ nekvalitatīvo elektromateriālu izmantošanas vai nepareizas devēju saslēgšanu vai to nepieslēgšanu ka tādu.

Tāpēc, kad sākas nopietnas problēmas ar katla darbību bieži konstatējām augstākminētos neatbilstības, un jau šajā brīdi katla lietotājām tas veido lielas problēmas gan finansiālas, gan pārbūves organizācijas procesā ziņa.

Gala rezultātā izvēlējāties lētāko variantu un domājat, ka ietaupāt, vēlāk varat pārmaksāt, gan dēļ kurināma palielināta patēriņa, gan, sliktākā gadījumā, dēļ sistēmas pārbūves nepieciešamības, vienlaicīgi šīs problēmas atrisināšana pieprasa daudz laika un bojā Jūsu nervus.

Lai izvairītos no šiem nevajadzīgajam problēmām mēs piedāvājām mūsu klientiem, kuras vēlas iegādāties granulu katlu vai degli, pārdomātus un drošus katla saslēgšanas risinājumus izmantojot gatavus, rūpnīcā izgatavotus, sūkņu grupas ar visiem nepieciešamajiem, sistēmas pareizai darbībai, hidrauliskiem elementiem.

Mūsu risinājumu galvenās priekšrocības:

  1. Atbildība par katla mājas izbūvi no „A” līdz „Z” no „Power Therm” SIA, nodrošināts tehniskais, garantijas un pēc garantijas atbalsts.
  2. Izslēdzas nepareiza katla pieslēgšanas varbūtība.
  3. Hidrauliski pareiza katla darbība, kas palielina katla un sistēmas darbības mūžu.
  4. Ekonomiski, droši, ar elektronisko vadību cirkulācijas sūkni Defro Eco Flow.
  5. Efektīva, precīza, ērtā un plaši funkcionāla katla ekspluatācija.
  6. Kompakta sūkņu grupas montāža, saslēgšanas konfigurācijas jebkādai katlu telpai.
  7. Visi sūkņu grupas mezgli rūpnieciski izolētas.
  8. Ērta un ātra sūkņu grupas mezglu nomaiņa, pateicoties izjaucamu savienojumu izmantošanai.
  9. Klientiem kuras piekrīt mūsu piedāvātājiem risinājumiem mēs piedāvājām palielinātu garantiju uz

Womix komponentiem un mūsu darbu, līdz 3 gadiem.

Mūsu padarītais darbs: