Kāpēc Mēs

1_abzacMūsu uzņēmums piedāvā inženiertehnisko komunikāciju tīklu montāžas pakalpojumus būvniecības kompānijām, dzīvokļu īpašnieku biedrībām daudzdzīvokļu mājās, privātpersonām, no projektēšanas stadijas, līdz izpildīto darbu nodošanai ģenerāluzņēmējiem, pasūtītājiem.

2_abzacMūsu uzņēmums, kopš 2000 gadu sākuma, veicis visāda veida apkures sistēmu montāžu, sākot no katlu iekārtam, līdz silto grīdu, radiatoru, apkures cauruļvadu, dažādu sistēmas mezglu, noslēgarmatūras, fasonu elementu, montāžas darbiem.

3_abzacKatlu mājas, kuras mēs izbūvējām un palaidām, veiksmīgi apkurina dažāda tipa ēkas, daudzdzīvokļu mājas, komerciālos un rūpniecības objektus, privātmājas.

4_abzacIzņemot visa veida apkures sistēmas montāžām, katlu mājas un siltumtrašu, mēs piedāvājām būvniecības kompānijām, daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju biedrībām un privātmājas saimniekiem, ūdens apgādes un kanalizācijas sistēmu izbūves, iekšējos un ārējos tīklus.

5_abzacMēs realizējām daudzus projektus ar dažāda tipa ārējiem inženiertīklu izbūves darbiem, drenāžu sistēmas, lietus un saimniecības kanalizācijas sistēmas, ugunsdzēsības un ūdens apgādes cauruļvadu izbūve. Tāpat mums ir pieredze visāda veida sūkņu staciju, un lokālas kanalizācijas sistēmu izbūvē.

6_abzacMūsu speciālisti veic arī iekšējo inženiertīklu izbūves darbus, aukstā un karstā ūdens apgādes cauruļvadu un kanalizācijas cauruļvadu montāžu, uzstāda dažāda tipa sanitār tehniskās iekārtas, vannu, dūša kabīnes, podus un izlietnes, visa veidā ūdens sildītājus un spiedkatlus.

7_abzacMūsu mērķis, izpildīt jebkuru darbu tā, lai pie mums atgriežas ar jauniem projektiem.

8_abzacMēs pildām savus solījumus, un novērtējam to mūsu partneros, dotais vārds priekš mums nav tukša skaņa. Mums svarīgi izveidot ar saviem partneriem ilglaicīgu sadarbību, kura pamatojas uz abpusēji izdevīga darba un savstarpēju cieņu.

9_abzacMūs atšķirīgā iezīme ir profesionālā pieeja lietai, atsaucība pret mūsu klientiem un partneriem, kā projektu realizācijas laikā, tā arī pēc tā pabeigšanas.

10_abzacPateicoties milzīgai pieredzei, mēs spējam ne tikai veikt darba un materiālu cenu aprēķinus, izejot no tā apjomiem, bet arī iedziļināties projektu jēgā, paskaidrot tā detaļas pasūtītājam, pievērst uzmanību nepilnībām, palīdzēt optimizēt projektu.

11_abzacMēs uzskatam, ka cienīgam darbam, jābūt cienīgi novērtētam, tad ar tāda darba panākumiem pasūtītājs varēs uz daudziem gadiem aizmirst par raizēm, jo izbūvētā apkures vai cita inženiertehniska sistēma, kalpos efektīvi un droši.