Mūsu objekti

SIA “Power Therm”, agrākais nosaukums SIA “Power Term” darbu pieredze inženiertehnisko komunikāciju izbūves jomā.

SIA “Power Therm” ir strauji augošs uzņēmums, kas daudzus gadus piedāvā pakalpojumus inženiertīklu un visa veidu apkures sistēmu montāžas jomā. Mūsu uzņēmumā strādā kvalificēti meistari ar lielu darba pieredzi.

Mēs piedāvājam veikt sekojošus darbus:

  • Iekšējo tīklu montāža (apkures, ūdensvadu, kanalizācijas cauruļvadu montāža).
  • Ārējo tīklu montāža (ūdensvadu, ugunsdzesēšanas cauruļvadu, saimniecisko kanalizācijas, lietus kanalizācijas cauruļvadu un iekārtu montāža).
  • Inženiertehnisko komunikāciju, sastāvdaļu un iekārtu izolācijas darbi (veicam jebkādas sarežģītības izolācijas darbus, izmantojam mūsdienīgos izolācijas materiālas „Kaiflex”, „Thermaflex”, „Paroc”, īpaši plāno siltumizolāciju „Korund” ;
  • Visa veidu apkures sistēmu piegāde, montāža (granulu un kombinēto cietā kurināmā katlus Defro, siltumsūkņu Cooper&Hunter, elektriskos katlus Protherm) ;
  • Radiatoru, silto grīdu, akumulācijas tvertņu, kombinēto karstā ūdens sildītāju, spiedkatlu montāža ;
  • Cita veida sanitārtehniskie darbi saistīti ar augstāk minētajiem ;
  • Uzstādīto sistēmu palaišanas un regulēšanas darbi, turpmākā profilaktiskā un servisa apkope.

Uzņēmumā klientu lokā ir gan fiziskas, gan juridiskas personas, mēs veicām darbus privātmājās, birojos, daudzdzīvokļu mājās, ražotnēs, jaunbūvēs un renovējamos objektos.

SIA “Power Therm” meklē sadarbības partnerus ilglaicīgajai sadarbībai būvētāju starpā.

Inženiertehnisko komunikācijas kalpošanas mūžs lielā mērā ir atkarīgs no precīza un kvalitatīva uzstādīšanas procesa, kuru mūsu uzņēmums spējīgs nodrošināt.

Mēs individuāli pieejam katra klienta vēlmēm un vajadzībām, jo mūsu galvenā prioritāte ir veiksmīgas ilgtermiņa sadarbības veidošana un uzturēšana, kas balstās uz godīgumu un savstarpējo izdevīgumu.

Mūsu darbs apstiprina mūsu vārdus.

Mūsu nozīmīgākie objekti