Defro 57

Sūkņu grupa Defro 57

Droša ierīce priekš izmantošanas mūsdienīgos apkures sistēmās, kuros tiek izmantotas akumulācijas tvertnes. Termoregulētājs DEFRO 57 labi ietekmē lai akumulācijas tvertne optimāli uzlādējas, šādas tvertnes izmantojas, kā siltuma enerģijas krātuve, un pasarga katla atpakaļgaitas kontūru pret pārmērīgu siltumnesēja temperatūras pazemināšanu, rezultātā pasarga katlu pret zemas temperatūras korozijas procesiem. Termoregulētājs DEFRO 57 pagarinās Jūsu katla kalpošanas mūžu un palīdzes samazināt kurināma patēriņu. Ir vērts pateikt arī, ka ūdens slāni akumulācijas tvertnē, izmantojot šo ierīci, ātri nesajaucas, kas ļauj ievērojami samazināt siltuma enerģijas uzkrāšanās laiku.
Galvenās priekšrocības:

  • Ātra katla uzsildīšana
  • Termoregulētājs DEFRO 57, kurš strādā apkures sistēmā pagarina katla darbības mūžu, paaugstina atpakaļgaitas siltumnesēja temperatūru un ievērojami samazina zemas temperatūras korozijas riskus.
  • Lai uzturot apkures sistēmā siltumu, neizmantojot akumulācijas tvertni, katlam bieži jāslēdzas klāt, kas palielina kurināma patēriņu. Uzstādot apkures sistēmā akumulācijas tvertni kopā ar termoregulētāju DEFRO 57 ļauj samazināt kurināma patēriņu līdz pat 50%.

Ka strādā termoregulētājs DEFRO 57 ?
Akumulācijas tvertnes izmantošana centrālās apkures sistēmā pagarina laiku līdz nākamai katla ieslēgšanai, ka arī labvēlīgi ietekmē uz katla kalpošanas mūžu. Turklāt termoregulētājs DEFRO 57 atdzesē katlu ar atpakaļgaitas ūdens. Karsts ūdens no katla augšējas daļas samaisās ar nelielo daudzumu ūdens no akumulācijas tvertnes apakšējas daļas. Lai maksimāli izmantot akumulācijas tvertnes potenciālu, nepieciešams atcerieties par pareizo ūdens slāņošanu akumulācijas tvertnē, lai šīs process noteiktu pareizi karstām un augstām ūdenim jāizveido divus atsevišķus slāņus. Šīs slāņošanas process notiek ideāli ja ūdens padošana bakā notiek kontrolējami. Šī procesa pareizo notikšanu veic termoregulētājs DEFRO 57. Pie katla iekuršanas DEFRO 57 padod katlā attiecīgu ūdens daudzumu un pārvalda ātru nepieciešamas temperatūras sasniegšanu katlā lai uzsāktu akumulācijas tvertnes barošanu, pēc tam termoregulētājs DEFRO 57 pakāpeniski veic kārsta ūdens ieplūdi akumulācijas tvertnes augšējā daļā līdz ar to uzturot pareizo ūdens slāņošanu tvertnē.

Defro 57

Iegādājoties šo ierīci Defro pagarinās garantiju katla korpusam līdz 10 gadiem !

Lai noformēt pasūtījumu spiediet šeit